Společnost "LIO GRAND" Moskva, Rusko.
Vaše nové příležitosti pro podnikání a volný čas!

Vážené dámy a pánové! Vážení partneři!
Jsme rádi, vítám vás na našich stránkách.

Budeme rádi zodpovíme všechny vaše požadavky a dotazy prostřednictvím e-mailu mail@liogrand.ru
Jsme také bude rád odpovím na vaše požadavky Skype: liogrand

Vezměte prosím na vědomí, že jsme v korespondenci pouze v ruštině, angličtině a němčině.

Nabízíme krátce seznámit s činností naší firmy cestování!

 

Specializace naší firmy.
Jsme rezervace a ubytování v hotelech Moskvy, Petrohradu a dalších ruských měst za speciální ceny. Stejně jako dopravní, turistické a výletní služby ve všech hlavních ruských městech. Jsme organizování konferencí a akcí pro podnikání a pronájmu konferenčních místností. Naše služby bude užitečné pro někoho, kdo jede na služební cestu nebo cestu k cestovnímu ruchu. A turisté, kteří se rozhodnou navštívit ruský turista Center s kognitivní cíle nebo jen tak relaxovat.

Hotelové rezervace po celém Rusku. Ubytování v Moskvě hotelů, ze Sankt-Peterburgu a dalších ruských městech v hotelech je naše klíčové kompetence. Nabízíme speciální ceny za ubytování. Naše ceny jsou podstatně nižší než pultové v hotelech.

Hotel «Swissotel Krasnye Holmy» 5*V Moskvě nabízíme více než 150 hotelů různých úrovní. Saint-Petersburg hotely ve všech cenových kategoriích jsou uvedeny v stejným způsobem jako v Moskvě. Naše společnost nabízí pro ubytování v Petrohradě více než 180 hotelů. Vysoká úroveň služeb a obchodních apartmá nabízejí mnoho hotelů, které nedávno otevřeli.
V naší společnosti si můžete rezervovat místa na vedoucí hotely Kazan, Perm, Jekatěrinburg, Voroněž, Nižnij Novgorod, Vladivostok a dalších měst v Rusku. Společně s našimi partnery vyvíjíme pohodlný systém slev a obchodů, které berou v úvahu zájmy pro firmy i soukromé osoby.
Vždy uvítáme nové návrhy na spolupráci. Soči hotely jsou nyní otevřeny pro naše zákazníky po celý rok a nabízí služby nejen k odpočinku ale i pro úspěšné podnikání, jakož i firemní akce.

Turistické služby, dopravní služby a obchodní turistika je k vašim službám!
Naši klienti často žádají o další služby, které jsou obvykle požadovány pro skupinové a individuální exkurze. Jsme vždy rádi, že zákazníkům nabídnout celou řadu dopravních a turistických služeb. Vítejte na letištích a nádražích, organizace kulturního programu, transfery na letiště a prohlídky města na pronájem auta a autobusu v libovolné třídy, zakoupit vstupenky na různé kulturní a sportovní aktivity, zajištění průvodců a tlumočníků, stravování. Jednou z hlavních oblastí naší činnosti je pořádání firemních akcí, konferencí, prezentací, seminářů, zvláštní události. Nejlepší zasedací místnosti, vedoucí hotely Ruska vždy k dispozici našich firemních zákazníků.
Objednání s námi pořádání firemní akce, výrazně ušetřit na náklady spojené s organizací, dopravní služby a služby pro účastníky. Mezi nejoblíbenější obchodní cesty jsou výlety na různých výstavách, mezinárodních a regionálních. Termíny výstavy jsme vždy dříve koupili z kvóty v hotelech.
Můžeme pomoci cizím státním příslušníkům víza podporu, organizovat převody z hotelů do kina.

Domácí cestovní ruch do Ruska.
Zájezdy do Moskvy a Petrohradu, stejně jako turistické cesty v jiných oblastech Ruska a zaslouženě dávno jsou velmi populární. Současná ekonomická situace samozřejmě těží domácí cestovní ruch v Rusku. Relativně nízké náklady těchto cest a bohaté turistické potenciál Ruska přilákat více turistů. Naši manažeři budou rádi, že uspořádat výlet dle vašeho přání. Pokud máte touhu vidět město, unikátní ve své kráse a architektonický vzhled, pak musíte navštívit Petrohradu. V tomto městě budete schopni plně zažít krásu a poezii v ulicích města, stejně jako barva prastaré tajemství starého města.
Můžeme nabídnout zájezdy kryt dvě město - "Moskva + Petrohrad".

Rezervace a ubytování v hotelech po celém Rusku.
Poskytuje celou řadu služeb v oblasti cestovního ruchu a služeb hotelu.
Nejlepší cenové nabídky a individuální práce pro každý příchozí požadavek.
To vám zaručuje profesionální tým "LIO GRAND".
Šetřete svůj čas a užijte si náš hotel a turistické služby.

Pár důležitých slov...
Vzhledem k reálné nedostatku míst v Moskvě hotelů, ze Sankt-Peterburgu a dalších městech hledání dostupných pokojů je velký problém. Samozřejmě pokoje v hlavních městech je poměrně velká, ale poptávka často překročí svou kapacitu, a tato situace se pravděpodobně nevyřeší v nadcházejících letech. To platí zejména pro časy když existují mezinárodní výstavy, veletrhy a oslavy, stejně jako v dobách takzvané sezónní týdenní (například sezónu "Bílé noci" v Sankt-Peterburgu). Hotely zpráva, že všichni koupili a objednat se předem. To platí pro turistické třídy ubytování a hotelové ubytování do business třídy a apartmá. Můžete kontaktovat přímo hotel, zajištění velmi malou pravděpodobnost. Hotely hostingových služeb obvykle reagují, že všechna sedadla jsou rezervovány v předstihu. Hledání vhodné možnosti z hlediska ceny a časově náročná. Chcete-li, aby všechny další služby spojené s pobytem (převody, exkurze služby, pomoc s vyřízením víz pro zahraniční občany a další služby).

Výstup je velmi jednoduchý! Naše společnost má vždy své zaručené kvóty křesel ve většině hotelů, prezentované na tomto webu, včetně výstavy data období, svátků a vrchol turistické. navíc naše služba má nejaktuálnější informace o rezervaci a pomáhá v umístění i ve velmi složitých případech. jsme úzké partnerství a naše ceny jsou téměř výhradněKdyž nižší než pultové pro hotely. Rychle jsme potvrdit vaše nároky. Kupujeme velkých bloků křesel v předstihu, takže vždy mít svou vlastní kvótu míst, které prodávají maloobchodní. Zde je možné umístit na stejný den. Organizujeme pro vás celé spektrum dalších služeb - převody, lístky, turistické služby, organizace seminářů a konferencí a další. Vždy pomůžeme vám najít místa v hotelích, i když skoro nikdo tam. Společnost "LIO GRAND" hodnota času a pohodlí svých partnerů a zákazníků.

Je to jednoduché! Vyplňte formulář. potvrdíme vaše volba, jak možné, nebo budeme nabízet možnosti. Pokud máte jakékoli potíže s výběrem hotelu, můžete zadat cenové rozpětí a možnosti si můžete objednat v jiných ohledech, například tím, e-mailem. Neúčtujeme žádné další poplatky za rezervaci! všechny rezervační služby, všechny daně a poplatky jsou zahrnuty v ceně. Vyrábíme firemních smluv s organizací a dohod o spolupráci s cestovními kancelářemi. můžete platit za objednávky v mnoha různými způsoby.
Pokud jste naplánovali na Kongres, seminář pro partnery, tiskové konference, prezentace, vzpomínková akce, banket, recepce, výročí, pomůžeme vám vybrat vhodné konferenční místnosti vybavené veškeré potřebné vybavení. Poskytne ubytování pro účastníky a organizovat, stravování po celou dobu akce. Organizace konferencí a oslav je složitý proces. Pomůžeme vám ušetřit čas i energii. Naši specialisté jsou profesionálové s rozsáhlými zkušenostmi. Ke každému zákazníkovi bereme s maximální pozorností a jsou připraveni zvážit všechny potřeby a nuance.

Jsme rádi, že vás vidím mezi našimi přáteli!